Įmonės

UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo prekinio ženklo “Elmo light” šviestuvus platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

„ELMO technologijos“ gamina ir parduoda visiems gyvenimo atvejams skirtus LED apšvietimo prietaisus – tiek interjerui, tiek ir eksterjerui. Asortimentas pasižymi ypač gausia įvairove, kuri nuolatos papildomas naujais gaminiais, todėl sau tinkamų sprendimų suranda net ir patys reikliausi klientai, ieškantys apšvietimo namams, biurams, parduotuvėms, muziejams, pramonei, kiemams ar teritorijoms apšviesti. Visi „ELMO light“ apšvietimo prietaisai naudoja moderniausią LED technologiją, todėl net iki 90% sumažina apšvietimui skirtas mėnesio išlaidas už elektros energiją, yra ilgaamžiai, ypač modernūs ir stilingi.

„ELMO technologijos“ nedaro jokių išlygų kokybei kuriant ir gaminant LED apšvietimo prietaisus –investuojama į naujus tyrimus, gamybos tobulinimą, todėl nuolatos sukuriamos naujos apšvietimo prietaisų technologijos, o perspektyviausi atradimai patentuojami. Visi „ELMO light“ gaminami apšvietimo prietaisai ne tik labai ilgaamžiai, bet ir nekelia neigiamų pojūčių – jie skleidžia ypač tolygią, jaukią ir pastovią šviesą, nespinduliuoja jokių pavojingų spindulių.

Norėdama būti arčiau klientų, „ELMO light“ įkūrė elektroninę parduotuvę www.elmo.lt ir mažmenos tinklą, kuriame galima gyvai apžiūrėti moderniausius, išskirtinio dizaino LED apšvietimo prietaisus, iš karto įsigyti patikusį produktą arba gauti greitą ir profesionalią konsultaciją.

Užtikrinti aukščiausią gamybos ir aptarnavimo kokybę padeda itin stipri, profesionali, motyvuota ir nuolat tobulėjanti komanda. Tai ne tik puikiai apšvietimo subtilumus išmanantys konsultantai, bet ir inžinieriai, programuotojai, dizaineriai ir apšvietimo įdiegimo specialistai.

Profesionalūs įmonės konsultantai išsiaiškina ir supranta kiekvieno kliento individualius poreikius ir lūkesčius, atsako į visus jam kylančius klausimus dėl apšvietimo ir pasiūlo tokius sprendimus, kurie džiugintų klientą visą prietaiso naudojimosi laiką ir skatintų vėl sugrįžti atgal į įmonę, kuomet prireiks naujų apšvietimo sprendimų. Greitas konsultacijas galima gauti ir elektroninėje parduotuvėje www.elmo.lt per specializuotą pokalbių programėlę.

Didesniems objektams „ELMO light“ profesionalų komanda atlieka individualius apšvietimo projektus – juose gali būti naudojami serijinės gamybos „ELMO light“ apšvietimo prietaisai, tačiau jeigu nei vienas iš jų netinka, suprojektuojamos ir pagaminamos unikalios, individualiai pritaikytos apšvietimo sistemos.

„ELMO light“ – pirmutinis pasirinkimas, kuomet kalbame apie itin efektyvų, šiuolaikišką, stilingą, kokybišką ir ilgaamžį apšvietimą! “Elmo light – naujausi apšvietimo sprendimai!”