Įmonės

  Mūsų  įmonė, viena iš pirmųjų Lietuvoje individualių įmonių, savo  veiklą  pradėjo  1992 m. Vėliau  1996 m. gamybai  plečiantis  įmonė buvo  perregistruota į uždarąją akcinę  bendrovę  „SADIVA“.

 

Gaminame standartinius ir nestandartinius ( atsižvelgdami į kliento pageidavimus, poreikius ir būsto dydį), įvairius minkštus baldus, tai įvairūs kampai, foteliai miegami ir sėdimi, sofos lovos ir korpusinius baldus: miegamuosius komplektus, komodas, sekcijas, vaikų  kambario  ir prieškambario. Pagal  konkrečius užsakymus gaminame restoranų, kavinių, biurų, medicinos įstaigų ir parduotuvių  baldus.

 

Gamyboje  taikome pačias naujausias technologijas. Visos, gamybai naudojamos, medžiagos yra  kokybiškos ir ekologiškos. Minkštiems baldams galime pasiūlyti labai platų audinių ir odos asortimentą, korpusiniams baldams platų  kokybiškos laminuotos plokštės  spalvų ir faktūrų pasirinkimą, remdamiesi  naujausiomis mados tendencijomis.

 

Darbuotojai, dirbantys  kolektyve, suteiks klientams išsamią informaciją apie mūsų kokybiškus baldus, jų  funkcijas  bei privalumus.

 

Mūsų  tikslas, kad  Jūs gyventumėte  praktiškai !