Įmonės

Intermeda – tai specializuotos gero miego patirties parduotuvės Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, veikiančios nuo 2011 metų.

Mūsų salonuose galite įsigyti lovas, čiužinius, pagalves ir aksesuarus.

Gera patirtis prasideda nuo geros, raminančios atmosferos miegamajame!

Atmosferą padeda sukurti lovos funkcija ir estetika – būtent todėl turime didelį, įvairių gamintojų lovų pasirinkimą.

Tvarką miegamajame užtikrins Jūsų poreikiams parinkta lovos funkcija – tinkamas jos dydis ir aukštis, su arba be patalynės dėžės, atitinkamo aukščio galvūgalis.

Tvarka arba išspręsta funkcija – tai pirmas etapas, formuojant vizualinį-estetinį pasitenkinimą teiksiančią aplinką.

Lovos forma, spalva ir faktūra turi atitikti Jus, Jūsų asmenybę ir pomėgius: vieniems patinka griežtos statinės formos, kitus nuramins, kas gamtiška, apvalu.

Spalva ir faktūra be abejo irgi svarbu: dažnu atveju lova įsigyjama jau į įrengtą miegamąjį, tuomet spalviškai ją reikia integruoti į jau esamą situaciją.

Jeigu lova užsakoma įrenginėjant miegamąjį – mūsų specialistai patars Jums, kaip spalvos ir audinių pagalba formuoti norimą atmosferą (pasirodo, jog ne visi klientai nori ramybės miegamajame :)).

Kokybiškas miegas – ramesnė kasdienybė ir geresnis produktyvumas veikloje!

Dažnam klientui yra pakankamai sudėtinga išsirinkti, koks čiužinys jam geriausias.

Įvertiname Jūsų kūno sudėjimą, svorį, pomėgius, nuosekliai kartu su Jumis išbandome įvairių tipų čiužinius ir tik tuomet teikiame rekomendacijas.

Čiužinys gali ženkliai įtakoti labiausiai jėgas atstatančios REM (rapid eye movement) miego fazės trukmę, todėl tai yra labai atsakingas sprendimas.


    Galerija