Įmonės

Didmeninė ir mažmeninė prekyba vokiškais baldais bei aukštos kokybės vokiškais čiužiniais. Baldai importuojami tik iš Vokietijos (su mažais defektais, iš bankrutavusių parduotuvių, sandėlių, parodų bei ekspozicijų) – parduodami patraukliomis kainomis, taikoma lanksti nuolaidų sistema. Taip pat prekiaujame vokiškais ortopediniais čiužiniais bei antčiužiniais.

TEIKIAME IR MINKŠTŲ BALDŲ RESTAURAVIMO PASLAUGAS!!

PREKYBOS VIETOS:

Vokiškų baldų BAZĖ – Gamyklos g. 50, Mažeikiai. Didžiausias natūralios odos svetainės baldų pasirinkimas. Specializuojasi į vienetinių, išskirtinio dizaino minkštų svetainės baldų prekybą (Natuzzi, Italsofa ir kt.). Parduotuvėje daugiau kaip 60 minkštų baldų modelių, ekspozicija nuolat papildoma ir atnaujinama.

Itin platus baldų asortimentas, kuriame ir valgomojo baldai(stalai, kėdės, baro kėdės), ir miegamojo baldai(lovos, tachtos, vaikiškos lovytės) bei įvairūs korpusiniai baldai(sekcijos, spintelės, indaujos, komodos, žurnaliniai/kavos staliukai ir kt.)

Prekyba aukštos kokybės ortopediniais vokiškais čiužiniais, antčiužiniais, pagalvėmis. Itin geros kainos, paprasta įsigyti tiesiai iš www.gericiuziniai.lt

Vokiškų baldų salonas – Minijos baldų prekybos centras – Dubysos g. 21, Klaipėda. Čia rasite išskirtinio dizaino, prabangių ir itin kokybiškų minkštų baldų bei žurnalinių/kavos staliukų. Taip pat prekiaujame aukštos kokybės ortopediniais vokiškais čiužiniais, antčiužiniais, pagalvėmis geriausiomis kainomis!!

Vokiškų baldų IŠPARDUOTUVĖ – Prekybos miestelis “Urmas”(Rytinė galerija, 17-ta prekybinė salė, 6 vieta) – Pramonės pr. 16, Kaunas.  

Prekiaujame naujais vokiškais aukštos kokybės svetainės, miegamojo bei valgomojo baldais, kurie yra importuojami tik iš Vokietijos (su mažais defektais, iš bankrutavusių parduotuvių, parodų bei ekspozicijų). Itin didelis natū ralios odos minkštų baldų pasirinkimas. Taikoma lanksti nuolaidų sistema bei suteikiama galimybė įsigyti prekes išsimokėtinai. Čia taip pat galite įsigyti naujų aukštos kokybės ortortopedinių putų poliuretano ir viskoelastinių čiužinių, antčiužinių.
GALIMA PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI (SB lizingo paslauga)

Visi baldai parduodami iš ekspozicijų. Nereikia laukti – tą pačią dieną pristatomi į Jūsų namus.
Jums patikusius baldus galite rinktis iš visų mūsų parduotuvių – mes pristatysime į Jūsų nurodytą vietą visoje Lietuvoje.

Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir pardavėjos – konsultantės atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.
Baldai parduodami iš ekspozicijos, todėl gali turėti smulkių defektų.