Įmonės

Dei (Deimantė) – Na (Natalija) – Va (Valdas). O kartu – Deinava, kaip visa mūsų šeima. Jau aštunti metai, kai esame tik žmonių, vertinančių kokybę dėka.

Elektrėnuose buvo maža baldų pasiūla, tačiau didelis žmonių noras įsirengti jaukius namus. Todėl nusprendėme atidaryti pirmąjį „Deinavos“ baldų saloną.

Laikui bėgant vis daugiau lankytojų sulaukdavome iš Vilniaus ir Kauno. Tai paskatino mus plėsti ne tik prekių asortimentą, kurį dabar sudaro svetainės, virtuvės, vaikų, miegamojo, prieškambario, biuro bei vonios baldai, bet ir didinti savo salonų skaičių. Taip pat atidarėme ir dar vieną parduotuvę Kaune PC „SAVI“ bei padvigubinome ekspozicijos plotą prekybos centre „BIG“, taip galėdami būti dar arčiau Jūsų. Be to, „Deinavos baldų“ parduotuvių taip pat galite rasti ir Vilniaus prekybos centre „Skraja“, Kaune prekybos miestelyje „Urmas“, Kaišiadoryse PC „Pasažas“, Elektrėnuose Rungos g. 8 bei rugpjūčio mėnesį naujai atidarytoje Klaipėdos PC „Minijos baldų centras“ parduotuvėje.

Pateikdami tik kokybiškus gamintojų iš viso pasaulio baldus, užtikriname ryšių palaikymą su klientais ir ateityje. Mes dirbame kaip šeima, kuri gali ne tik teikti informatyvias konsultacijas, bet ir patarti, išklausyti bei padėti išsirinkti tai, kas geriausia ir tinkamiausia Jūsų namams.

Kokybė, platus baldų pasirinkimas ir draugiškas aptarnavimas: apsilankykite baldų salonuose „Deinava“, esančiuose Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose, Kaišiadoryse bei greitai atsidarysiančioje naujoje parduotuvėje Klaipėdoje, ir Jūsų jaukių namų vizijai padėsime tapti realybe.


Galerija