Įmonės

Nuo pat įmonės “Vernisažas” įkūrimo 2003 m., prekiaujame kilimais,

kiliminiais takais ir kontraktine kilimine danga. Mums priklausantis “Lentvario Kilimų” prekinis ženklas mus ne tik įpareigoja siūlyti aukščiausios kokybės gaminius, bet ir suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą. Per daugelį darbo metų esame sukaupę didžiulę patirtį ir esame atsirinkę pažangiausius ir patikimiausius gamintojus. Šiuo metu siūlome rinktis Belgijos, Turkijos, Lenkijos, Moldavos, Vokietijos, Indijos, Didžiosios Britanijos šalių gamintojų kurtus gaminius.

 

Kasmet į Lietuvą atvežame tik naujausias kolekcijas, neatsiliekame nei nuo spalvų nei raštų. Važiuojame į didžiausias Europos parodas ir ekspozicijas ir esame vieninteliai kelių gamintojų platintojai Baltijos šalyse.

 

Džiaugiamės galėdami padėti pirkėjams išsirinkti tinkamą prekę už protingą kainą ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti didžiausią pasirinkimą savo specializuotose parduotuvėse. Nemeluojame, kai sakome kad pažįstame savo kilimus iki paskutinio siūlelio. Vienas iš mūsų įmonės tikslų yra užtikrinti, kad kiekvienas komandos narys suteiktų kuo profesionalesnę ir išsamesnę infomaciją apie prekę – nuo mažo išausto simbolio reikšmės iki kutų tipų ir priežiūros ypatumų.

 

 

   2014m. atidarėme tris kilimų parduotuves didžiausiuose Lietuvos miestuose:

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.


Galerija