Paslaugos

Tikriausiai ne kartą iškilo klausimas, kur skaniai ir sočiai pavalgyti? O gal tiesiog norite tobulų pusryčių, kurie yra puikus darbingos dienos startas? Arba pabodo standartiniai ir neteikiantys malonumo dienos pietus? O gal norite užsisakyti įvairių patiekalų išsinešti? „Minijos baldų“ centro kavinės kolektyvas yra pasiruošęs Jus nustebinti skaniu maistu, šilta aplinka ir maloniu aptarnavimu. Mus vertina žmonės, kurie mėgsta gerą, šviežią, kokybišką ir skanų maistą, kuris dažnai pralenkia klientų lūkesčius. Visada pasiūlysime platų dienos patiekalų meniu, kuris keičiamas kiekvieną dieną. Jei esate kavos mėgėjas, ją galėsite išsinešti su savimi. Aplinka- gražu, švaru ir stilinga, puiki koncepcija, gera vieta, labai stilingas ir tinkantis šiai vietai modernus ir kartu jaukus interjeras, malonus, draugiškas ir profesionalus personalas.

Galerija

UAB „Minijos baldų“ centras yra prekybinių, biuro, gamybinių bei sandėliavimo patalpų nuomotojas. Daugiau nei 4000 kv. m plote čia sėkmingai dirba virš 50 įmonių. Didžioji dalis yra baldų gamintojai, todėl baldus galima įsigyti gamintojų kainomis. Kita dalis prekybininkų importuoja baldus iš įvairių pasaulio valstybių. Tai užtikrina prekių asortimento gausą bei didelę kainų įvairovę – nuo brangiausių iki pigiausių. Subūrėme įvairias Lietuvos bei užsienio baldų ir interjero detalių įmones po vienu stogu. Kiekvienas pirkėjas čia ras platų, skonį ir poreikius atitinkantį, svetainės, miegamojo, prieškambario, vaikų ir jaunuolių, virtuvės, valgomojo, vonios biuro bei kitų baldų, taip pat šviestuvų, užuolaidų, lovos čiužinių, patalynės komplektų pasirinkimą.

 

Pirmo ir antro aukšto prekybinėse salėse jus mandagiai aptarnaus kiekvieno nuomininko konsultantai bei dizaineriai. Be baldų, pas mus rasite biurams bei komercijai, gamybai ir sandėliavimui skirtas patalpas. Galima nuomotis patalpas įvairios kvadratūros. Patalpos patogiai suplanuotos, daug kabinetų. Strategiškai patraukli, lengvai randama vieta. Biuro patalpose įdiegtos visos komunikacijos, įrengta vėdinimo sistema, priešgaisrinė ir apsauginė signalizacijos. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė kieme.

Galerija